Reklamı Geç
Advert

Özel Çocuklarımızla Dostluk Buluşması

Valimiz Sayın Ali Mantı eşi Işıl Mantı Hanımefendi ile birlikte, ‘15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü' etkinlikleri kapsamında Bingöl Belediyesince düzenlenen 'Özel Çocuklarımızla Dostluk Buluşması’ programına katıldı.

Özel Çocuklarımızla Dostluk Buluşması
Kültür parkta düzenlenen programa ilimizde faaliyet gösteren rehabilitasyon merkezlerinden hizmet alan çocuklarımız ve rehabilitasyon merkezlerinin idareci ve öğretmenleri katıldı.
 
‘15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’ etkinlikleri çerçevesinde 'Dostluk Buluşması'yla özel çocukları ağırlamaktan memnuniyet duyduklarını ifade eden Bingöl Belediye Başkanı Yücel Barakazi şunları söyledi:

'Hain darbe girişimi, aziz milletimizin destansı direnişiyle etkisiz hale getirildi. Bu millet imanıyla, inancıyla, idaresiyle hainlere karşı durdu. Bu millet, cesaretiyle, ferasetiyle darbecilere gereken cevabı verdi ve ülkesine, bayrağına, ezanına sahip çıktı. Ne 15 hain darbe girişimini nede bu uğurda canlarını veren aziz şehitlerimiz ile gazilerimizi unutmayacağız.'

Özel çocuklarımıza program boyunca özel ilgi gösteren ve yakından ilgilenen Sayın Valimiz ise 'Milli birlik ve beraberliğimize' vurgu yaptığı konuşmasında şunları söyledi:

‘15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri kapsamında sizlerle buluşmak istedik. Belediyemizin ‘Özel Çocuklarla Özel Buluşma’ programı hayli anlam yüklü.

15 Temmuz 2016’da yaşanan darbe teşebbüsünü ve aziz milletimizin yiğitlik destanını unutmayacağız inşallah. Her vesile ile ve toplumun her kesimine bu önemli tarihi ve tarihe not düşen kahramanlarımızı tekrar tekrar anlatacağız.

Ben bu güzel ve anlamlı organizasyon için Bingöl Belediyesine teşekkür ediyorum. Allah bir daha bu millete darbe ve darbe teşebbüsleri yaşatmasın.’

Programa Vali Mantı ve eşi Işıl Mantı Hanımefendinin yanı sıra Belediye Başkanı Yücel Barakazi ve eşi Pervin Barakazi, İl Emniyet Müdürü Metin Akay ve eşi Dilek Akay, ASP Müdürü M. Emin Çakan, rehabilitasyon merkezlerinin idareci, öğretmen, veli ve öğrencileri katıldı.
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Galericilere Yetki Belgesi
Galericilere Yetki Belgesi
3 PKK’lı Öldürüldü
3 PKK’lı Öldürüldü