Reklamı Geç
Advert

Gazeteciler Cemiyetine ‘Basın Bayramı’ Ziyareti

Vali Ali Mantı, ‘24 Temmuz Basın Bayramı’ münasebetiyle Bingöl Gazeteciler Cemiyetini ziyaret etti.

Gazeteciler Cemiyetine ‘Basın Bayramı’ Ziyareti
Vali Ali Mantı, ‘24 Temmuz Basın Bayramı’ münasebetiyle Bingöl Gazeteciler Cemiyetini ziyaret etti.
 
Vali MANTI’nın ziyareti Gazeteciler Cemiyet Başkanı Yunus Budak ve yönetim kurulu üyelerinin karşılaması ile başladı.
 
Bingöl Basınının gayretli, uyumlu ve kaliteli haberlere imza atan özelliklere vurgu yapan Vali Mantı, “Öncelikle bu çabanızdan dolayı sizlere teşekkür ediyorum. Amacımız her konuda Bingölümüzü daha iyi bir seviyeye getirmektir. Bu açıdan basınımıza da önemli görevler düşüyor. El ele vererek vatandaşımıza hızlı ve doğru bilgi hizmeti sunmalıyız. Toplum iç içe geçmiş büyük bir yapı. Verimli ve nitelikli dönütler için toplumun her halkasının diğerleri ile iyi niyet içinde ve işbirliği halinde olmadı gerekir. Bundan dolayı basını ve işlevlerini ziyadesiyle önemsiyoruz’ dedi.
 
Gazetecilerin halkı bilgilendirme ve gerçekleri doğru bir biçimde aktarma işini yürüttüğünü ve bu anlamda gelişmeleri topluma yayma görevini gördüğünü belirten Vali Mantı, ‘basın toplum içindeki bağları kürüyor ve koruyor. En kısa sürede ve en doğru haberi dolaşıma sokuyor. Bütün bunlar yapılırken gazeteci arkadaşlarımız ciddi sıkıntılar yaşıyor, tehlikeler atlatıyor. Bu ciddi ve önemli görevi en güzel şekilde icra eden siz kardeşlerime teşekkür ediyorum. ‘24 Temmuz Basın Bayramı’nızı kutluyorum”dedi.
 
Ziyaretten duyduğu memnuiyeti dile getiren Bingöl Gazeteciler Cemiyet Başkanı Yunus Budak da Vali Mantı’ya ‘basın mensuplarına gösterdiği yakın ilgi ve alakadan dolayı’ teşekkür etti
.
Gazeteciler Cemiyeti ziyaretinde Vali Ali Mantı’ya Vali Yardımcısı Cevat Gün eşlik etti.
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Galericilere Yetki Belgesi
Galericilere Yetki Belgesi
3 PKK’lı Öldürüldü
3 PKK’lı Öldürüldü