Reklamı Geç
Advert

VALİ ÇAN SAKİNLERİ İLE BULUŞTU

Vatandaşla Buluşma-Halk Toplantıları kapsamında Vali Ali Mantı, Göl Tepesi (Çan) Köyü sakinleri ile Şeyh Ahmet Camii taziye yerinde bir araya geldi.

VALİ ÇAN SAKİNLERİ İLE BULUŞTU
Mahalle ve Köylerde doğrudan vatandaşlarımızın istek, şikâyet ve önerilerini dile getirebilmeleri amacıyla bir program dahilinde düzenlenen toplantıya Vali Ali Mantı’nın yanı sıra Vali Yardımcısı Cevat GÜN, İl Emniyet Müdürü Metin Akay, İl Milli Eğitim Müdürü V. Yusuf Tokuş, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri V. Enes Üçgül, AFAD İl Müdürü M.Emin Boğatekin, İl Tarım ve Orman MüdürÜ Burhan Bahadır, İl Sağlık Müdürü M.Emin Gündoğdu, Tapu Müdürü Ali Bazencir, köy Muhtarı Bedri Korkmaz ve Göl Tepesi (Çan) köyü sakinleri katıldı.
 
Program, köy muhtarı Bedri Korkmaz’ın açılış ve selamlama konuşması ve köye ait sorunları dile getirmesi ile başladı.
Ardından köy sakinleri söz alarak köydeki su sıkıntısı ve kanalizasyon gibi konulardaki sıkıntılarını ve taleplerini dile getirdiler. Toplantıya katılan kurum amirleri sorumluluk alanları ile ilgili soru ve taleplere cevap verip izahta bulundular.
 
Son olarak Köy sakinlerine hitap eden Valimiz Sayın Ali Mantı ise şunları söyledi:
 
‘Kıymetli Çan Köyü sakinleri. Öncelikle Cumanız mübarek olsun. Bugün Cuma Namazını kurum amirlerimiz ile beraber burada kılalım ve vatandaşlarımız ile buluşalım istedik. Topluma faydalı, münevver insanları ile meşhur köyümüzde sizleri dinlemek, sorunlarınızı birlikte ve yüzü yüze konuşalım istedik. Mahallelerimizi ve köylerimizi bir plan dahilinde ziyaret ediyoruz. Kurum amirlerimizle birlikte vatandaşımıza misafir oluyoruz. Sorunları yerinde görmek ve yerinde çözüm önerileri geliştirmek şeklinde bir çalışma tarzı il hareket ediyoruz. Sizleri dinledik. İlgili arkadaşlarımız notlarını aldı. İnşallah en kısa zamanda her kurum üzerine düşen hizmetler ile sorunların giderilmesi için çalışmaya başlayacaktır.
 
 Esas olan daima insan sevgisi ve karşılık anlayış olmalıdır. Sabitelerimiz arasında iyi niyet ve dürüstlük olursa her sorun zamanla çözülür. Kamu imkanları tüm kamunun ortak malıdır. Hizmet  talep edilirken ve hizmet sunulurken bu ilke asla unutulmamalıdır.
 
Allah birliğimizi, beraberliğimizi bozmasın. Ülkemizi, devletimizi, milletimizi, bayrağımızı, dinimizi ve ezanımızı daim etsin. Rabbim içeriden ve dışarıdan gelebilecek dâhili ve harici çirkinliklerden bizleri korusun. Hepinize misafirperverliğiniz için teşekkür ediyorum’.
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Galericilere Yetki Belgesi
Galericilere Yetki Belgesi
3 PKK’lı Öldürüldü
3 PKK’lı Öldürüldü