Reklamı Geç
Advert

ASFALT ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

Bingöl Belediyesince başlatılan asfalt çalışmaları planlı bir şekilde devam ediyor. Çalışmalar sonrası yenilenen yollar vatandaşlarda memnuniyet yarattı.

ASFALT ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

Bingöl Belediyesince başlatılan asfalt çalışmaları planlı bir şekilde devam ediyor. Çalışmalar sonrası yenilenen yollar vatandaşlarda memnuniyet yarattı.

BİNGÖL Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Koordinatörlüğü’nden yapılan açıklamada, geçen hafta başlayan asfalt çalışmalarının titizlikle sürdürüldüğü belirtildi.

Kent geneline 320 bin metrekare asfalt çalışması yapılacağı anımsatılan açıklamada, “Bahçelievler Mahallesi’nde startı verilen asfalt serim çalışmaları devam ediyor. Çalışmalar kapsamında araç yolları trafiğe kapatılarak güvenli ve kontrollü bir şekilde çalışma yürütülüyor. Bu kapsamda Bahçelievler Mahallesi Cumhuriyet Caddesi, Yenişehir Mahallesi Hürriyet Caddesi, Genç Caddesi’nde çalışmalar tamamlandı. Hastane Caddesi’nde devam eden asfalt çalışmaları başlayıp olup, kontrollü bir şekilde sürdürülüyor” denildi.

Çarşı merkezine öncelik verildiği vurgulanan açıklamada, şu ifadelere yer verildi: “Hastane Caddesi’nde çalışmalar Hükümet Konağı arkasında sona erecektir. Akabinde İnönü Caddesi titizlikle asfaltlanacaktır. Buradaki çalışmaların tamamlanmasının ardından Kültür Caddesi’nde çalışmalar devam edecektir. Kent genelinde yayılacak çalışmalar, planlı bir şekilde sürdürülecektir.”

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Galericilere Yetki Belgesi
Galericilere Yetki Belgesi
3 PKK’lı Öldürüldü
3 PKK’lı Öldürüldü