Reklamı Geç
Advert
Dökülen kanlardan hepimiz mesul değil miyiz?
Hakikat Kalem

Dökülen kanlardan hepimiz mesul değil miyiz?

Sevgili okurlar; haddim değil kimseye akıl vermek veya akıl dağıtmak. Amacım sadece kendi düşüncelerimi sizlerle paylaşmaktır.


Uykudayken oluşan ani irkilme beyninizden gelen bir elektrik dalgasının omur ilik üzerinden tüm vücudunuza yayılması sonucu meydana gelir. Bunun nedeni ise beyninizin sizi hareketsiz görüp öldüğünüzden şüphelenmesidir. Peki ya bir gün şüphesi gerçek çıkarsa, hazırmısın dünyayı uykuda terk etmeye?

Kurban Bayramına bugün buruk bir şekilde girdik. Kurban kanları ile birlikte insan kanları da akıtıldı. Nedir bu gözümüzü körelten şey? Birlik olup Ümmet bilinci olarak kardeşçe yaşamak varken bu kavga, bu kan niye? Bütün fikirleri, düşünceleri, ideolojileri bir kenara bırakıp İslam bize neyi emrediyor diye baktık mı? Hoşgörüyü, sevgiyi, saygıyı, kardeşce yaşamayı hiç denedik mi? Dökülen kanlardan hepimiz mesul değil miyiz? Mesul olduğumuz bu konu hakkında  hesap gününe ne kadar hazırız? Uyanmak ve sadece yer yüzünde kurban kanı akıtmak dileğiyle.. 
Saygı ve Sevgilerimle Bütün İslam Aleminin Kurban Bayramını Kutlarım.

 

Bu makalede yer alan görüşler yazara aittir ve BingölHaber'in editöryel politikasını yansıtmayabilir.

Bu sitede yer alan içerikler sadece genel bilgilendirme amacı ile sunulmuştur. Yorumlarınızı kendi özgür iradeniz ile yayınlanmakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz.

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Fırat     0000-00-00 Ellerine sağlık
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Galericilere Yetki Belgesi
Galericilere Yetki Belgesi
3 PKK’lı Öldürüldü
3 PKK’lı Öldürüldü