Reklamı Geç
Advert
KUYUYA DÜŞ(ÜRÜL)MÜŞLERE ISLAK DUVARLAR
Celal ARSLANGİRAY

KUYUYA DÜŞ(ÜRÜL)MÜŞLERE ISLAK DUVARLAR

Dostane yaklaşımlarınızın altında yatan gerçeği göremeyecek kadar mal olduğumu düşünmeniz hoşuma gitmekte hatta bana zevk vermekte. Şimdi buradan özgüveninizi domaltıp bir iki cümle ile ruhunuzu becermek sadece birkaç dakikamı alır. Muhtemelen bunları okuduktan sonra aynada; güzelim suratınıza bakıp gülümsemek yerine çaresizliğinizin ve acizliğinizin açtığı derin, karanlık, renksiz boşlukları düşünmeniz ve düşünürken keşkeleriniz ile girdaba yakalanmanın vermiş olduğu huzursuzluk ile geleceğe baktığınızda renkli hayatlarınızın alacağı köhne, mat renkleri düşüneceksiniz. Kişinin tanrısı vicdanıdır. Kişi içinde ki vicdanı öldürüp rahat bir yaşam düşlerken; işlerin öyle yürümediğini anlayıp geri dönüp tren raylarını yanlış makaslamanın vermiş olduğu pişmanlıkla yaptığı hatayı düzeltebilir. Lakin o tren oradan çoktan geçmiştir. Artık o rayların her biri birer yük manasında her yere sizinle gelmektedir. Belki de o tren sizin yanlışlarınız sayesinde gitmek istediği yere çoktan gitmiştir ama konumuz bu degil. 

Konumuz; sadece birkaç kelimeden oluşan kelime hazneniz ile her defasında kelimelerin yerini değişip aynı cümleleri kuran; köleleşmiş, körelmiş, köpekleşmiş cinsiyet ayrımı yapmaksızın içleri küf tutmuş insanlar. 

Yaşınızın vermiş olduğu enerjiyi alıp prize sokar gibi ağzınızdan sokup burnunuzdan uzatma kablosunu çekip boynunuza dolayıp her nefes alışınızda daha da sıklaşan domuz bağı ile can vermenizi izlemek; bu hayatta erişebileceğim en büyük hazlardan biri olabilir, hatta bunun için bir ömür bekleyebilirim. Aslına bakarsak alınan oksijeni karbonmonoksite dönüştürmekten başka hiçbir vasfı olmayan, tüketim toplumunun en alt tabakasını oluşturan insanlara kurduğum bu cümleler için birkaç saniyeligine kendimden nefret edip sonra hiçbirşey olmamış gibi devam edeceğim. Birkaç kelime küfür etsem şayet bu daha çok hoşunuza gider biliyorum. Ama bu gün kesinlikle küfür etmeyeceğim. Çünkü ağzımdan çıkacak en ufak küfür bile hayatımda değer gördüğünüzün kanıtıdır.

Ve siz; bugüne kadar çekilmiş konulu, konusuz tüm porno filmlerinde tüm pozisyonların toplamından ortaya çıkabilecek en güzel şekilde becerilmeyi hakeden insanlar olarak 'sadece bir hiç' olarak kalacaksınız.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Galericilere Yetki Belgesi
Galericilere Yetki Belgesi
3 PKK’lı Öldürüldü
3 PKK’lı Öldürüldü