KÖYDES Projeleri İzleme ve Değerlendirme Toplantısı Düzenlendi

KÖYDES Projeleri İzleme ve Değerlendirme Toplantısı Düzenlendi

Vali Ali Mantı Başkanlığında, Köylerin Altyapısını Destekleme (KÖYDES) Projeleri İzleme ve Değerlendirme Toplantısı düzenlendi.

BİNGÖL - 2018-06-30 09:23:39

Vali Ali Mantı Başkanlığında, Köylerin Altyapısını Destekleme (KÖYDES) Projeleri İzleme ve Değerlendirme Toplantısı düzenlendi.
 
Bingöl İl Özel İdaresi Toplantı Salonu’nda gerçekleşen toplantının açılış konuşmasını yapan Vali MANTI, KÖYDES projesi kapsamında köylerin ihtiyacı olan hizmetlerin ifasına yönelik çalışmaların bu yıl da artarak devam edeceğini ifade etti. Vali MANTI, amaçlarının, ödeneklerin verimli, etkin ve hızlı şekilde kullanılması için titizlikle çalışarak projeleri zamanında tamamlamak ve Türkiye’deki hizmet sıralamasında üst sıralarda yer almak olduğunu belirtti.
 
Toplantıda İlçe Kaymakamları ve İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet IŞIK, 2018 yılı içerisinde İlçelerimizde yapılan çalışmalar ve planlamalar hakkında sunum eşliğinde bilgiler aktardı.
 
Toplantıya, Vali Ali MANTI’nın yanı sıra Vali Yardımcıları Cevat GÜN ve Tunahan ÇİL, İlçe Kaymakamları, İlçe Köylere Hizmet Götürme Birliğinin Encümen Üyeleri, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet IŞIK, FKA Bingöl Yatırım Destek Ofisi Temsilcisi İsa TELİMEN ve ilgili kurum müdürleri katıldı.
Sende Yorumla...
DİĞER HABERLER