Kaldırım ve yollar yıkandı

Kaldırım ve yollar yıkandı

Bingöl Belediyesi Temizlik işleri Müdürlüğü ve İtfaiye Müdürlüğü ekiplerince, havaların ısınmasıyla birlikte çarşı merkezindeki ana caddelerde kaldırımlar ve yollar tazyikli su ile yıkıyor.

BİNGÖL - 2018-07-07 09:14:18

Temiz ve sağlıklı bir çevre için çalışmalarını sürdüren Bingöl Belediyesi, Temizlik işleri Müdürlüğü ve İtfaiye Müdürlüğü ekipleri tarafından çarşı merkezinde yol ve kaldırım temizliği yapıldı.

Gece geç saatlere kadar devam eden çalışmalarda ekipler, çarşı merkezindeki ana caddelerde kaldırımları ve yolları tazyikli su ile yıkayarak temizledi.

Bingöl Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, kent genelinde koordineli bir şekilde yürütülen temizlik çalışmalarının devam ettiği belirtildi.

Açıklamada, “Temiz bir çevre için yoğun bir çalışma içindeyiz. Kentimizin temiz ve insanlarımızın sağlıklı bir ortamda yaşamların sürümeleri amacıyla çalışmalarımızı artırarak sürdürüyoruz. Yaz ayları boyunca zaman zaman çarşı merkezindeki cadde ve kaldırımları yıkayarak temizliyoruz. Cadde ve kaldırım yıkamalarında içilebilir su (şebeke suyu) ile temizlik yapılmıştır. Vatandaşlarımız, belediyemizin belirttiği saatlerde çöplerini kapılarının önüne bırakmalarını istiyoruz. Hep birlikte şehrimizi temiz tutalım” denildi.

Sende Yorumla...
DİĞER HABERLER