Vali MANTI, Yayladere ilçesini Ziyaret Etti

Vali MANTI, Yayladere ilçesini Ziyaret Etti

Vali Ali Mantı, kurum ziyaretleri ve vatandaşla buluşma programları kapsamında Yayladere ilçemizi ziyaret etti.

İLÇE HABERLERİ - 2018-07-26 09:19:10

Vali Ali Mantı, kurum ziyaretleri ve vatandaşla buluşma programları kapsamında Yayladere ilçemizi ziyaret etti.
 
2. Jandarma Komando Tabur Komutanlığı ziyaretİ ile başlayan Yayladere programı Yayladere İlçe Jandarma Komutanlığı ziyareti ile devam etti.
 
Daha sonra program kapsamında Yayladere Belediye Başkanlığını ziyaret eden Vali Mantı, Belediye Başkan Sabri Akyürek’ten belediyenin çalışmaları, hizmetleri ve  yatırımları hakkında bilgi aldı.
 
Her fırsatta Vatandaşımız ile yüz yüze buluşan Vali Ali MANTI, ilçe merkezindeki bir kıraathanede Yayladereli vatandaşlarımızla buluştu. Son derece sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen buluşmada Vali MANTI, ilçe sakinlerinin sorunlarını, taleplerini ve çözüm önerilerini dinledi.
 
Burada ilçe sakinlerine hitaben yaptığı konuşmada Vali Mantı, ‘Birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dayanışma duygularımızı ebedi kılalım. İçerideki ve dışarıdaki fitne çevrelerine karşı uyanık olalım ve asla vatanımıza, milletimize kast eden şer odaklarına prim vermeyelim’ dedi.
 
Buradan İlçe Kaymakamlık binasına geçen Vali MANTI, Yayladere Kaymakamlık binası önünde İlçe Kaymakamı Halil İbrahim Kazar, kurum müdürleri ve vatandaşlar tarafından karşılandı. Ziyarette Kaymakam Halil İbrahim Kazar ilçe ile ilgili bir sunum yaptı.
 
Kaymakamlık ziyareti sonrasında Yayladere İlçe Emniyet Amirliği ziyaret edildi. Amirlik çalışanlarının çay teklifini geri çevirmeyen Vali Mantı Amirlik çalışanları ile sohbet etti.
 
Yayladere ilçe ziyareti programında Vali Ali Mantı’ya, Tunceli Jandarma Bölge Komutanı Tuğgeneral Vedat Çolak, 49. Komando Tugay Komutanı Tuğgeneral Ersin Altay, Yayladere Kaymakamı Halil İbrahim Kazar, Kiğı Kaymakamı Taner Bolat, İl Emniyet Müdürü Metin Akay ve İl jandarma Komutan V. Albay Can Altundarak eşlik etti.
Sende Yorumla...
DİĞER HABERLER